दोस्रो स्पर्श म्युजिक भिडियो अवार्ड सम्पन्न, ४८ विधामा बाँडियो अवार्ड



रंगखबर, काठमाडौँ – राजधानीमा दोस्रो स्पर्श म्युजिक भिडियो अवार्ड – २०२१ सम्पन्न भएको छ । माहिरो फेसन एण्ड डिजाइन, टच इन्टरटेनमेन्ट एण्ड स्पर्श फिल्म प्रालि र पेजेन्ट नेपाल इन्टरटेनमेन्टको संयुक्त आयोजनामा सम्पन्न समारोहमा बिभिन्न ४८ विधामा अवार्ड प्रदान गरियो ।

March 2022
S M T W T F S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

अभिनेताद्वय यसराज गराच र दीक्पाल कार्कीले समारोह होस्ट गरेका थिए ।

शसस्त्र प्रहरी बलका महानिरिक्षक तथा बरिष्ट गीतकार शैलेन्द्र खनाल (सरद)को प्रमुख आतिथ्यमा सम्पन्न समारोहमा अभिनेत्री शर्मिला मल्ललाई ‘स्पर्श लिजेन्ड्री सिने नायिका – २०२१’बाट सम्मान गरियो ।

अवार्ड समारोहमा संगीतकार शिला बहादुर मोक्तान, गायिका कुन्ती मोक्तानलगायत अतिथिको रुपमा उपस्थित भएका थिए ।

क) बिशिष्ट योगदान सम्मान

१. स्पर्श म्युजिक भिडियो लिजेन्ड्री नायिका अवार्ड – अभिनेत्री शर्मिला मल्ल
२. लिजेन्ड्री कोरियोग्राफर अवार्ड – नृत्य निर्देशक बसन्त श्रेष्ठ
३. लिजेन्ड्री सिनेमाटोग्राफर अवार्ड – छायांकार शिब ढकाल
४. सर्वोत्कृष्ट सिने मेकअप आर्टिष्ट – रितु राना
५. सर्वोत्कृष्ट चलचित्र पत्रकार – बिष्णु सुवेदी (लेन्स नेपाल)
६. सर्वोत्कृष्ट चलचित्र महिला निर्देशक – सम्झना उप्रेती रौनियार
८. सर्वोत्कृष्ट पार्श्व गायक – प्रताप दास (हर युग होस)

ख) सर्वोत्कृष्ट विधा

१. सर्वोत्कृष्ट म्युजिक भिडियो सम्पादक – बिजेश पौडेल (सरिताको दिदी)
२. सर्वोत्कृष्ट म्युजिक भिडियो छायांकार – लुज सिंह (चोरी मन सुटुक्क)
३. सर्वोत्कृष्ट म्युजिक भिडियो कोरियोग्राफर– केशबराज भट्ट (पिरती बस्या)
४. सर्वोत्कृष्ट गीतकार डायस्पोरा – निर्मलराज परिवेश (चेप्टे सुन)
५. सर्वोत्कृष्ट बाल गायन– यस श्री मर्हजन (दया थात)
६. सर्वोत्कृष्ट गीतकार:  डब्बु क्षत्री (हे गाजली)
७. सर्वोत्कृष्ट बाल मोडल– परिष्ना बास्तोला (पिरती लाउन सिकाईदेउ)
८. सर्वोत्कृष्ट राष्ट्रिय गीत भिडियो मोडल– रिचा थापा (नेपाली हुँ म)
९. सर्वोत्कृष्ट आधुनिक गीत मोडल महिला – आशा पौडेल (पिरती बस्यो)
१०. सर्वोत्कृष्ट पप गीत भिडियो मोडल महिला– एलिजा गौतम ( बिस्तारै बिस्तारै)
११. सर्वोत्कृष्ट म्युजिक भिडियो मोडल पुरुष– सागर लम्साल (तिम्रो मन)
१२. सर्वोत्कृष्ट म्युजिक भिडियो महिला निर्देशक – बिना श्रेष्ठ (न्याय मरेको देश)
१३. सर्वोत्कृष्ट म्युजिक भिडियो निर्देशक – मिलन चाम्स (सिमाना पारी)
१४. सर्वोत्कृष्ट म्युजिक भिडियो – सिमाना पारी (मिलन चाम्स)

ग) आधुनिक विधा

१. सर्वोत्कृष्ट आधुनिक गीतकार डायस्पोरा – कृष्ट क्षेत्री (यो आँखा)
२. सर्वोत्कृष्ट आधुनिक गीत गायक – सिताराम पोखरेल ( काँडा उम्रियो)
३. सर्वोत्कृष्ट आधुनिक गीत गायिका – सुवानी मोक्तान (मायाँ होकी)
५. सर्वोत्कृष्ट आधुनिक गीत भिडियो एडिटर – दिनसन शाह ( पिरती बस्यो)
६. सर्वोत्कृष्ट आधुनिक म्युजिक भिडियो मोडल पुरुष – जार्डन राजभण्डारी (वर वर)

घ) नवोदित विधा

१. सर्वोत्कृष्ट नव गायक – गणेश थापा (आयो तिम्रै राजा)
२. सर्वोत्कृष्ट नव मोडल – अनुभूति श्रेष्ठ (मनको माया)
३. सर्वोत्कृष्ट म्युजिक भिडियो नव निर्देशक – बिक्रमादित्य शाह (पिउन सुरु गरेपछि…)

ङ) मेकअप तथा ड्रेस विधा

१. सर्वोत्कृष्ट मेकअप आर्टिष्ट – शैलजा शाह
२. सर्वोत्कृष्ट ड्रेस डिजाईनर – कुसुम क्रियसन

च) आदिवासी विधा

१. सर्वोत्कृष्ट इन्डिजिनियस गीत भिडियो पुरुष मोडल – विश्वासजँग रायमाझी (बासुदेब)
२. सर्वोत्कृष्ट इन्डिजिनियस गीत भिडियो महिला मोडल – सनुता गिरी (फिक्का फिक्का
३. सर्वोत्कृष्ट आदिबासी गीत भिडियो निर्देशक – हिरा चौधरी (गाव मे देखम)
४. सर्वोत्कृष्ट आदिबासी म्युजिक भिडियो – वयागु जुला – सरस्वती मानन्धर

छ)  लोक दोहोरी अवार्ड

१. सर्वोत्कृष्ट म्युजिक भिडियो एडिटर – पदम सुवेदी (फुर्के जुँगा)
२. सर्वोत्कृष्ट लोक दोहोरी गायक – चिज गुरुङ (सान्नानी)
३. सर्वोत्कृष्ट लोक दोहोरी भिडियो मोडल पुरुष – सुधिर श्रेष्ठ (फुर्के जुँगा)
४. सर्वोत्कृष्ट लोक दोहोरी भिडियो मोडल महिला– करिश्मा ढकाल (पुकुली)
५. सर्वोत्कृष्ट लोक दोहोरी भिडियो निर्देशक – दीपक मान सिंह (जोवन)

ज) इमर्जिङ विधा

१. सर्वोत्कृष्ट इमर्जिङ महिला मोडल– आरध्यलक्ष्मी खड्गी
२. सर्वोत्कृष्ट इमर्जिङ पुरुष मोडल– युवराज खतिवडा
३. सर्वोत्कृष्ट लोक पप इमर्जिङ महिला मोडल– बिना रानामगर
४. सर्वोत्कृष्ट इमर्जिङ कोरियोग्राफर– आशिष नापित

झ) जुरी अवार्ड

१.गीतकार डायस्पोरा जुरी अवार्ड – उत्तम भण्डारी (किन रुन्छ मन)
२. म्युजिक भिडियो नव निर्देशक जुरी अवार्ड – अर्जुन भुसाल (ए प्रिया)
३. गायन तर्फको जुरी अवार्ड – छेवाङ लामा (जात)
४. म्युजिक भिडियो निर्देशक जुरी अवार्ड – देबेन्द्र पाण्डे (मन बुढो भएन)
५. इमर्जिङ कोरियोग्राफर जुरी अवार्ड – (तेन्जु योन्जन)

ञ) विविध सम्मान विधा

१.सक्रिय मोडलिङ योगदान – साक्षी लम्साल
२.सक्रिय अभिनय योगदान – रोहित रुम्बा
३. बेस्ट फेसन कोरियोग्राफर – हिमानी सुब्बा
४. बेष्ट रियालिटी शो कोरियोग्राफर – नरेश बीर सिंह
५ बेष्ट युथ इन्टरप्रेटर – अभिशेषक लामा
६. स्पेशल एबल हिरो – सानुबाबु बज्राचार्य
७. सोसियल हिरो सम्मान – सुनिल खड्का

प्रतिक्रिया दिनुहोस्