‘रुमानी रङ्ग’को औपचारिक घोषणा, धिरजले गरे आर्यनलाई रिप्लेसरंगखबर, काठमाडौँ: फिल्म ‘रुमानी रङ्ग’को औपचारिक घोषणा गरिएको छ। बिहिबार राजधानीमा पत्रकार सम्मेलन गर्दै निर्माण टिमले फिल्मको घोषणा गरेका हुन्। घोषणासँगै निर्माण टिमले फिल्मका मुख्य अभिनेतापनि परिवर्तन भएको जानकारी दिएका छन। यस अघि अभिनेत्री साम्राज्ञी राज्य लक्ष्मी शाह र अभिनेता आर्यन अधिकारीलाई लिएर बनाईने भनिएको फिल्ममा आर्यनलाई अभिनेता धिरज मगरले रिप्लेस गरेका छन।

अनिल योञ्जनको निर्देशनमा बन्न लागेको फिल्म  ग्लोबल मिडिया रिसर्च सेन्टर प्रालिको ब्यानर तथा आविष्कार बहुसन्चार प्रा.लिको सहकार्य निर्माण हुनेछ। अनिलले यस अघि फिल्म डायरी निर्देशन गरेका थिए।

फिल्ममा हरि मल्ल ठकुरी कार्यकारी निर्माता, सुशील थापा, श्रृजना बस्नेत, सन्तोष सरु र विजय अधिकारी सह–निर्माताको रुपमा रहेका छन् ।महेश पौडेलले खिच्ने फिल्म लभ स्टोरी कथामा निर्माण हुने जानकारी निर्माण टिमले दिएको छ। फिल्मको छायांकन भने अष्ट्रेलियामा हुनेछ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्