यस्तो छ नेफ्टा अवार्डको उत्कष्ट पाँचको मनोनयन



nefta-award-2रंग खबर, काठमाण्डौं । कतारमा आयोजना हुन लागेको आठौ नेफ्टा फिल्म अवार्डका उत्कृष्ट पाँचको मनोनयन सार्वजनिक गरिएको छ ।

मनोनयनभित्र उत्कृष्ट पाँच फिल्ममा जेरी, कबड्डी, लज्जा, नोभेम्बर रेन र टलकजंग भर्सेस टुल्के परेका छन्  । त्यस्तै अभिनेता तर्फ टप फाइभमा आर्यन सिग्देल, दयाहाङ राई, जिवन लुइटेल, खगेन्द्र लामिछाने र सौगात मल्ल अटाएका छन् भने नायिका तर्फ केकी अधिकारी, नम्रता श्रेष्ठ, नन्दिता केसी, प्रियंका कार्की र ऋचा शर्मा परेका छन् ।नेपालकै बहुप्रतिक्षित अवार्डको रुपमा रहेको नेफ्टा अवार्डमा यसपटक पनि चर्को भिडन्त हुने देखिएको छ ।
nefta-award-3काठमाण्डौमा आयोजना गरिएको पत्रकार सम्मेलनमा ६ जना जुरीले अवार्ड संयोजक शिव पुरीलाई मनोनयन हस्तान्तरण गरेका थिए । जुरीका तर्फबाट बोल्दै संयोजक नारायण पुरीले जुरी विच विभिन्न मत भिन्नता रहेपनि सुक्ष्म अध्ययन गरेर मनोनयन सार्वजनिक गरिएको बताए ।

अर्का जुरी भरत शाक्यले अवार्डमा फिल्म हेर्दा नेपाली फिल्मको विकास भएको आभाष भएको बताए । उनले संवाद, लेखनमा अझै मिहिनेत गर्नुपर्ने बताए । अवार्डका संयोजक शिव पुरीले आफ्नो टिम र जुरीको सहयोगले नेफ्टा अवार्ड यहाँसम्म आइपुगेको बताएका थिए । अध्यक्ष मनोज केसीले आफूहरुले नेपाली फिल्मको विकासका लागि नै अवार्ड आयोजना गर्दै आएकाले चित्त नवुझेका कुरा अगाडि आएर भन्न र पछि बसेर कुरा नकाट्न आग्रह गरे ।

August 2015
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

नेफ्टा अवार्डमा यसबर्ष ३५ वटा विधामा प्रतिस्पर्धा हुनेछ । साथमा पपुलर नायक, नायिका र फिल्मलाई पनि अवार्ड प्रदान गरिनेछ । अन्तरराष्ट्रिय कलाकार मञ्च कतारसँग सहकार्य गर्दै नेफ्टाले कतारमा यो बर्ष अवार्ड आयोजना गर्न लागेको हो । यसअघि नेफ्टाले नेपालबाहिर मलेसिया र हङकङमा अवार्ड आयोजना गरिसकेको छ ।
यस्तो छ उत्कृष्ट पाँच मनोनयनको नामावली :-
Category (1): STORY

S.No. Name of Nominee Name of Movie SMS Code
1 Hem Raj B.C. SAMBODHAN NEFTA 1A
2 Laya Sangraula LOGNE MANCHHE NEFTA 1B
3 Nawal Nepal & Chhabi Raj Ojha LAZZA NEFTA 1C
4 Ram Babu Gurung KABADDI NEFTA 1D
5 Sabin Bastola SOONPANI NEFTA 1E
Category(2): SCREENPLAY
1 Pradip Bhattarai ONE WAY NEFTA 2A
2 Hem Raj B.C. / Samrat Pd. Gauchan JERRY NEFTA 2B
3 Khagendra Lamichhane TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 2C
4 Pasang Lama JHINGRANA NEFTA 2D
5 Ram Babu Gurung/ Upendra Subba KABBADDI NEFTA 2E
Category (3): DIALOUGE
1 Khagendra Lamichhane TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 3A
2 Laxman Lamsal SOONPANI NEFTA 3B
3 Nawal Nepal LAZZA NEFTA 3C
4 Ram Babu Gurung KABADDI NEFTA 3D
5 Surendra Poudel / Hem Raj BC AAVAS NEFTA 3E
Category(4): MAKE UP
1 Amrit Marhattha TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 4A
2 Bina Pandey SOONPANI NEFTA 4B
3 Dipu Poudel MALA NEFTA 4C
4 Raju Lama JHINGRANA NEFTA 4D
5 Shankar Thapa SETO BAHG NEFTA 4E
Category (5): DRESS
1 HRK Production ALVIDA NEFTA 5A
2 Mandira Nakarmi SUNTALI NEFTA 5B
3 Neera Rana SETO BAGH NEFTA 5C
4 Nilima Sharma ONE WAY NEFTA 5D
5 Smirti Bajracharya JERRY NEFTA 5E
Category (6): SOUND MIXING
1 DJ L.X. ONE WAY NEFTA 6A
2 Mukesh Shah MALA NEFTA 6B
3 Sailendra Shrestha BIRKHELAI CHINCHHAS NEFTA 6C
4 Uttam Neupane JERRY NEFTA 6D
5 Uttam Neupane JHINGRANA NEFTA 6E
Category(7): ART DIRECTION
1 Anjan Gajurel/ Pasang T. Sherpa KOHINOOR NEFTA 7A
2 Menuka Rai SUNTALI NEFTA 7B
3 Nirjal Shrestha SETO BAGH NEFTA 7C
4 Prakash Chandwler JHINGRAA NEFTA 7D
5 Srijana Gahatraj TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 7E
Category(8): ACTION
1 Asta Maharjan ALVIDA NEFTA 8A
2 Asta Maharjan TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 8B
3 Himal K.C. KILLA NEFTA 8C
4 Rajkumar Upreti HANSIYA NEFTA 8D
5 Roshan Shrestha ONE WAY NEFTA 8E
Category(9): BACKGROUND MUSIC
1 Alish Karki KOHINOOR NEFTA 9A
2 Anoj Kumar K.C. MALA NEFTA 9B
3 Imam Shah JHINGRANA NEFTA 9C
4 Mohit Munal BIRKHE LAI CHINCHHAS NEFTA 9D
5 Sailesh / Sailendra / Rohit Shakya UTSAV NEFTA 9E
Category(10): EDITOR
1 Arjun G.C. NAI NABHANNU LA-3 NEFTA 10A
2 Bipin Malla ONE WAY NEFTA 10B
3 Lokesh Bajracharya TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 10C
4 Nimesh Shrestha JHINGRANA NEFTA 10D
5 Surendra Poudel AAVAS NEFTA 10E
Category(11): CINEMATOGRAPHR
1 Purushattam Pradhan NAI NABHANNU LA-3 NEFTA 11A
2 Rajesh Shrestha NOVEMBER RAIN NEFTA 11B
3 Rameshwor Karki SAMBODHAN NEFTA 11C
4 Sailendra D. Karki JERRY NEFTA 11D
5 Sailendra D. Karki JHINGRANA NEFTA 11E
Category(12): ACTOR IN COMEDY ROLE
1 Bijaya Baral KABADDI NEFTA 12A
2 Gaurav Pahari UTSAV NEFTA 12B
3 Hom B.C. TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 12C
4 Rajaram Poudel SETO BAGH NEFTA 12D
5 Subhas Thapa BIRKHELAI CHINCHHAS NEFTA 12E
Category(13): CHILD ACTOR
1 Abiral Adhikari SHREE PANCH AMBARE NEFTA 13A
2 Anubhav Regmi NAI NABHANNU LA-3 NEFTA 13B
3 Kanchan Thakuri THULI NEFTA 13C
4 Samyak Tamrakar UTSAV NEFTA 13D
5 Sangam Bista LOVE YOU BABA NEFTA 13E
Category(14): CHARACTER ACTOR (MALE)
1 Amitesh Shah NOVEMBER RAIN NEFTA 14A
2 Om Pratik YO KATHA TIMRO MERO NEFTA 14B
3 Prakash Ghimire TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 14C
4 Sabin Bastola SOONPANI NEFTA 14D
5 Suraj Singh Thakuri NAI NABHANU LA-3 NEFTA 14E
Category(15): CHARACTER ACTOR (FEMALE)
1 Aruna Karki KABADDI NEFTA 15A
2 Mithila Sharma KOHINOOR NEFTA 15B
3 Rupa Rana NAGBELI NEFTA 15C
4 Suryamala Sharma Khanal SUNTALI NEFTA 15D
5 Tara K.C. SOONPANI NEFTA 15E
Category(16): ACTOR IN NEGATIVE ROLE
1 Anoop Bikram Shahi HANSIYA NEFTA 16A
2 Dhruba Koirala HAWALDAR SUNTALI NEFTA 16B
3 Kamal Krishna Poudel DAMDAR NEFTA 16C
4 Rabindra Singh Baniya TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 16D
5 Robin Tamang ONE WAY NEFTA 16E
Category(17): SUPPORTING ACTOR (MALE)
1 Arpan Thapa SUNTALI NEFTA 17A
2 Sagar Lamsal LAZZA NEFTA 17B
3 Salon Basnet AAVAS NEFTA 17C
4 Suman Singh YO KATHA HO TIMRO MERO NEFTA 17D
5 Sushant Mainali TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 17E
Category(18): SUPPORTING ACTOR (FEMALE)
1 Amalya Sharma JERRY NEFTA 18A
2 Chhultim Gurung NOVEMBER RAIN NEFTA 18B
3 Menuka Pradhan JHINGRANA NEFTA 18C
4 Nisha Adhikari AAVAS NEFTA 18D
5 Rizu Shrestha THULI NEFTA 18E
Category(19): DEBUT ACTOR (MALE)
1 Hasan Razak Khan ALVIDA NEFTA 19A
2 Sanjog Koirala UTSAV NEFTA 19B
3 Sauram Raj Tuladhar JINDAGI ROCKS NEFTA 19C
4 Siddhartha Gurung ONE WAY NEFTA 19D
5 Sudarshan Thapa AJHAI PANI NEFTA 19E
Category(20): DEBUT ACTOR (FEMALE)
1 Aahna Sharma JERRY NEFTA 20A
2 Akesha Bista JINDAGI ROCKS NEFTA 20B
3 Ashma D.C. AAVAS NEFTA 20C
4 Chandani Sharma STUPID MAAN NEFTA 20D
5 Silpa Pokhrel LAZZA NEFTA 20E
Category(21): DEBUT DIRECTOR
1 Bhaskar Dhungana SUNTALI NEFTA 21A
2 Muskan Dhakal NAI NABHANNU LA-3 NEFTA 21B
3 Pasang Lama JHINGRANA NEFTA 21C
4 Ram Babu Gurung KABADDI NEFTA 21D
5 Sudip Bhupal Singh MALA NEFTA 21E
Category(22): ACTOR (MALE)
1 Aryan Sigdel NOVEMBER RAIN NEFTA 22A
2 Daya Hang Rai KABADDI NEFTA 22B
3 Jiwan Luitel STUPID MAAN NEFTA 22C
4 Khagendra Lamichhane TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 22D
5 Saugat Malla UTSAV NEFTA 22E
Category(23): ACTOR (FEMALE)
1 Keki Adhikari SHREE PANCH AMBARE NEFTA 23A
2 Namrata Shrestha NOVEMBER RAIN NEFTA 23B
3 Nandita K.C. LOGNE MANCHHE NEFTA 23C
4 Priyanka Karki NAI NABHANNU LA-3 NEFTA 23D
5 Richa Sharma TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 23E
Category(24): DIRECTOR
1 Dinesh Raut NOVEMBER RAIN NEFTA 24A
2 Hem Raj B.C. JERRY NEFTA 24B
3 Nawal Nepal LAZZA NEFTA 24C
4 Nischhal Basnet TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 24D
5 Suraj Subba ONE WAY NEFTA 24E
Category(25): BEST FILM
1 A Falcon Pictures JERRY NEFTA 25A
2 Black Horse Pictures KABADDI NEFTA 25B
3 Chhabiraj Production LAZZA NEFTA 25C
4 Subash & Aryan Entertainment NOBEMVER RAIN NEFTA 25D
5 Shatkon Arts TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 25E
Category(26): POPULAR ACTOR OF THE YEAR (MALE)
1 Aryan Sigdel NEFTA NEFTA 26A
2 Anmol K.C. NEFTA NEFTA 26B
3 Daya Hang Rai NEFTA NEFTA 26C
4 Jiwan Luitel NEFTA NEFTA 26D
5 Saugat Malla NEFTA NEFTA 26E
Category(27): POPULAR ACTOR OF THE YEAR (FEMALE)
1 Keki Adhikari NEFTA NEFTA 27A
2 Namrata Shrestha NEFTA NEFTA 27B
3 Priyanka Karki NEFTA NEFTA 27C
4 Richa Sharma NEFTA NEFTA 27D
5 Silpa Pokrel NEFTA NEFTA 27E
Category(28): POPULAR MOVIE OF THE YEAR
1 Chhabiraj Production HAWALDAR SUNTALI NEFTA 28A
2 A Falcon Pictures JERRY NEFTA 28B
3 Black Horse Pictures KABADDI NEFTA 28C
4 One Time Cinema NAI NABHANNU LA-3 NEFTA 28D
5 Nepaa Movies KOHINOOR NEFTA 28E
Category(29): BEST INDIGENOUS MOVIE OF THE YEAR
1 Atharasaya Khola Films BARPAKE MAYA NEFTA 29A
2 Dipak Films JINDAGILA GYALAM NEFTA 29B
3 Solukhola Cinema MATAAN NEFTA 29C
4 Abhiyan Films Production YUMPO DEURALI NEFTA 29D
Category(30): LYRICS
1 Arjun Pokhrel STUPID MAAN NEFTA 30E Timro Aankhama ……..
2 Bhupal Rai NISANI NEFTA 30D Hajar Barsa ……
3 Krishna Hari Baral KOHINOOR NEFTA 30B K ma timro haina ra ……
4 Laya Sangraula LOGNE MANCHHE NEFTA 30C Timi bhari……
5 Subu Gurung ALVIDA NEFTA 30A Jindagi ko dui pal ……
Category(31): MUSIC COMPOSITION
1 Arjun Pokhrel STUPID MAAN NEFTA 31D Timro aankhama …….
2 Basanta Sapkota THULI NEFTA 31E Ma ta marchhu ki kya ho ..
3 Hari Lamsal AJHAI PANI NEFTA 31A Prem diwas …..
4 Naren Limbu JERRY NEFTA 31B K yo maya …..
5 Tara Prakash Limbu NOVEMBER RAIN NEFTA 31C Timilai ………
Category(32): MUSIC ARRANGEMENT
1 Almoda Upreti JERRY NEFTA 32A Bhanna sakina ….
2 Gopal Rasaili STUPID MAAN NEFTA 32D Timro aankhama ….
3 Gopal Rasaili UTSAV NEFTA 32E Lau suna ……
4 Maharaj Thapa LAZZA NEFTA 32B Mat lagyo ….
5 Rajan Ishan NOVEMBER RAIN NEFTA 32C Timilai ….
Category(33): VOCAL FEMALE
1 Anju Pant STUPID MAAN NEFTA 33E Euta sano ghar …..
2 Mandavi Tripathi LAZZA NEFTA 33C Mat lagyo ….
3 Milan Amatya HAWALDAR SUNTALI NEFTA 33A Ma 19 yrs. Ko …..
4 Rajina Rimal NAI NABHNNU LA-3 NEFTA 33D Yo maan baru ……
5 Shreya Sotang JINDAGI ROCKS NEFTA 33B Chokho maya …..
Category(34): VOCAL MALE
1 Naren Limbu JERRY NEFTA 34B Bhana aaudaina …..
2 Rajesh Payel Rai THULI NEFTA 34E Ma ta marchhu ki kya ho ….
3 Santosh Lama ALVIDA NEFTA 34A Parda hatau ….
4 Sworup Raj Acharya STUPID MAAN NEFTA 34D Timro aakhama ……….
5 Yuvaraj Chaulagain NOVEMBER RAIN NEFTA 34C Timilai k bhanu …..
Category(35): CHOREOGRAPHER
1 Basanta Shrestha THULI NEFTA 35E Ma ta marchhu ki kya ho ……
2 Gambhir Bista TALAKJUNG Vs TULKE NEFTA 35D Nachana maiya …..
3 Kabiraj Gahatraj HAWALDAR SUNTALI NEFTA 35B Ma 19 yrs. Ko ………..
4 Kabiraj Gahatraj NAI NABHANNU LA-3 NEFTA 35C Kambar mathi …..
5 Ramji Lamichhane ALVIDA NEFTA 35A Aadha aadha ……..

प्रतिक्रिया दिनुहोस्