‘पहिलो नम्बर’ बन्यो हिट नम्बररंगखबर, काठमाडौँ – ‘छक्का पन्जा ३’मा समावेश गीत ‘पहिलो नम्बर’मा हिट नम्बर बनेको छ । युट्युबमा सार्वजनिक भएको १ महिनामा मै १० मिलियन भ्युज बटुल्दै दीपक शर्मा संगीतबद्द गीतले सफलताको उचाइ नाप्न सफल भएको हो ।

दीपक-दीपा क्याम्पबाट रिलिज भएका अधिकाँस गीतहरु युट्युबमा रुचाइएका छन् । यो गीतको सफलताले ‘छक्का पन्जा ३’लाई व्यापारमा सहयोग पुग्नेछ । फिल्मका प्राय: मुख्य कलाकारहरु फिचरिङ गरिएको गीतमा डेभिड शंकर र दुर्गा परियारले स्वर दिएका थिए ।

September 2018
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

दीपाश्री निरौला निर्देशित फिल्ममा दीपकराज गिरी, प्रियंका कार्की, दीपिका प्रशाई, बुद्दि तामाङ, केदार घिमिरे, जितु नेपाल, वर्षा राउत, संजोग कोइराला, निर शाह, लक्ष्मी गिरी, शिवहरी पौडेल , किरण केसी, सारदा गिरी, बिमला गिरी, बसन्त भट्ट, विल्सन राई, अनुराग कुँवर जयनन्द लामालगायतका कलाकारको अभिनय छ ।

केदार घिमिरे र जितु नेपाल कार्यकारी निर्माता रहेको फिल्ममा सुमन गिरी, शिवहरि पौडेल, किरण केसी, ताराचन्द्र बजागाइ, पुरुषोत्तम प्रधान, दीपेन्द्र खनिया, केशव न्यौपाने निर्माताको रुपमा छन् ।

यहिँ दशैँमा रिलिज टार्गेट गरिएको फिल्ममा दीपकराज गिरीको पटकथा/संवाद, जितु नेपाल, केदार घिमिरे, यमन श्रेष्ठ, दीपकराज गिरीको संवाद, पुरुषोत्तम प्रधानको छायाँकन, विपिन मल्लको सम्पादन र रोशन श्रेष्ठको एक्सन छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्