‘प्रेम लीला’को पहिलो गीतमा यस्तो देखियो दीपशिखा र अलि खानको केमेस्ट्री – भिडियोरंगखबर, काठमाडौँ – यहि माघ २५ गतेलाई प्रदर्शन मिति तय गरेको फिल्म प्रेम लीलाको पहिलो गीत सार्वजनिक गरिएको छ । जाने क्या हुवा बोल रहेको उक्त  हिन्दी गीत पहिलो पहिलो पटक नेपाली फिल्ममा देखिएको हो । गीतमा फिल्मका लिड कलाकार दीप शिखा खड्का र अलि खानलाई रोमान्टिक मूडमा देखा परेका छन । राजन हसन र सोमी सैलेशको आवाज रहेको गीतमा रविराज शाहको संगीत र डा. सागरको शब्द तथा रामजी लामिछानेको कोरियोग्राफी रहेको छ ।

गीत हेर्नुस :

https://www.youtube.com/watch?v=-wlAOMHzrIo&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2fg4BbFOKI1_S8TRU2Ief3nqf3lam_BAC17xQSUKa2eR19aNC_J5UfUdg

नेपाली युवती र भारतीय युवाको कथा प्रस्तुत गरिएको फिल्ममा जनक पाण्डेको निर्देशन छ । फिल्ममा दीपशिखा र अलिसँगै मौसम खड्का, प्रभाकर शर्मा, सुरज तमु र रेखा शाहलगायतका कलाकारको अभिनय छ । नानीमैयाँ कार्कीले निर्माण गरेको फिल्मका लागि दीपशिखा स्वयम्ले कथा लेखेकी हुन् ।

https://www.youtube.com/watch?v=-wlAOMHzrIo&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2fg4BbFOKI1_S8TRU2Ief3nqf3lam_BAC17xQSUKa2eR19aNC_J5UfUdg

प्रतिक्रिया दिनुहोस्