भरपुर भिएफएक्स प्रयोग गरिएको ‘नालापानी’ टिजर रिलिजरंगखबर, काठमाडौँ – बिर गोर्खालीको गाथा नालापानी युद्दमा आधारित फिल्म ‘नालापानी’को टिजर सार्वजनिक भएको छ । अत्याधिक भिएफएक्स प्रयोग गरिएको फिल्मको टिजर राम्रो बनेको छ ।

नेपालमा एतिहाँसिक गाथाका फिल्म उलेख्य मात्रामा बन्दैनन । जति बनेका छन्, ति फिल्मले दर्शक मन जित्न सकेका छैनन् । तर, ‘नालापानी’को टिजरले फिल्म केहि हदसम्म राम्रो बनेको संकेत गर्छ । बिग बजेटमा निर्माण गरिएको फिल्मलाई रिमेश अधिकारीले निर्देशन गरेका हुन् ।

September 2018
S M T W T F S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

फिल्ममा अर्जुन जंग शाही, सन्तोष पन्त, देशभक्त खनाल, पूजना प्रधान, मनोज शाक्य, जनक बर्तौला, सुशील खड्का, हिक्मत थपलिया, गीता अधिकारी, गीता बिष्ट, बिराज थपलिया, अल्पन कर्माचार्यलगायतका कलाकारको अभिनय छ ।

फिल्ममा कृष्ण आचार्य/रिमेश अधिकारीको स्क्रिप्ट, रोशन श्रेष्ठको एक्सन, कविराज गहतराजको कोरियोग्राफी, बिपिन मल्लको सम्पादन र रामशरण उप्रेतीको छायाँकन छ । पद्माकुमारी फिल्मस प्रालीको व्यानरसँग गंगा नारायण फिल्मस प्रोडक्सनको सहकार्य रहेको फिल्ममा मनोज शाक्यको लगानी । फिल्मको सहनिर्मातामा गणेश कार्की छन् । ‘नालापानी’को रिलिज मिति भने तय भैसकेको छैन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्